Bajzel prezentuję nowe opracowanie hitu lat 80 tych  „Już nie ma dzikich plaż”
Autor odświeża oryginalną wersję i oddaje hołd Irenie Santor.

Nowe opracowanie przenosi nas (oryginalnie) z „Juraty” na wyspę „Uznam” (Świnoujście), a głównym bohaterem narracji staje się postać męska.

Teledysk to sentymentalna podróż bohatera po pozostałościach prawdziwie nadmorskiego krajobrazu, coraz rzadziej spotykanego w skomercjalizowanych kurortach nadbałtyckich.

Bomba! Mamy to!

Witamy na pokładzie nowości muzycznych! SINGIEL oraz TELEDYSK pt. “JUŻ NIE MA DZIKICH PLAŻ” w nowym, jakże ujmującym i ponadczasowym wykonaniu BAJZLA.

Odświeżona i oryginalna wersja hitu lat 80 to także hołd złożony samej autorce Irenie Santor. Bajzel w nowym podejściu zabiera nas z wyspy “Juraty” na wyspę “Uznam”. Tak, mowa tu o Świnoujściu, gdzie nasz rodzimy protagonista Bajzel zabiera widzów i słuchaczy w sentymentalną i osobistą podróż po pozostałościach prawdziwie nadmorskiego krajobrazu, coraz rzadziej spotykanego w skomercjalizowanych kurortach nadbałtyckich.

Powiedzmy sobie szczerze, ten opis jest ważny, bo wyjaśnia idee ponownego podejścia do szlagierowej piosenki. Tworzy się narracja, powstaje komentarz łączący pokolenia.

Jest trochę ludków, które oddały swoje serca czerwone, aby zaczarować okoliczności i doprowadzić do realizacji tego projektu. Jedni spalili skórę na słońcu, inni zatrzymywali statki, a jeszcze inni wstrzykiwali sobie kofeinę żeby skończyć na czas.

Oj tak dużo tego….

No to podziękowania:

Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Świnoujście

iswinoujscie.pl

Miejski Dom Kultury Świnoujście

Irena Santor

Produkcja i Reżyseria:

Tomasz Stenzel

Zdjęcia:

Marcin Łobaczewski

Kamera:

Marcin Łobaczewski , Mateusz Faba

Dyżurny:

Marcin Van Gimst

Montaż:

Maciej Mathiej Mitręga, Tomasz Stenzel

Wystąpili:

ADAM DZIECINIAK

Marcin Van Gimst

Emil Kępski

Maja Magdalena Olejnik

Bajzel

Mateusz Czelej

Specjalne podziękowania:

Alicja Szrajer

Agata Elsner

Marcelina Bozek

Andrzej Pawełczyk

Arkadiusz Buczynski

Mac Aaron Jacek Tchurzewski

Joanna Brzezińska

Mateusz Czelej i brygada z Kite Fortów

Dla brygady z baru Hamaki w Świnoujściu

I dla wszystkich, którzy bardzo chcieli pomóc, nawet jak się nie dało.

****

#premiera #juzniemadzikichplaz #nowyklip #hit #nowewykonanie#irenasantor #agencjamuzycznapolskiegoradia #teledysk #plaza#video #singiel